Referanslarımız

» Referanslarımız
 • projelerimiz

 • Kitap Odam

  Kitap Takas Etmek Artık Çok Kolay!


  Kitap Odam, takas sistemlerinin çifte rastlantı problemini kredi sistemiyle çözüyor. Diğer KitapOdam kullanıcıları ile takas ettiğiniz her kitap için bir kredi kazanın. Bu krediyle, dilediğiniz KitapOdam kullanıcısından dilediğiniz kitabı talep edebilirsiniz! KitapOdam, Türkiye'nin en büyük kütüphanesi, en kalabalık kitap kulübü olmaya aday!

 • Kabilee

  Kurumunuza Özel Sosyal Ağ


  Kabilee, şirketinizin, okulunuzun veya derneğinizin kendi sosyal ağı olmasını istemez misiniz? Siz de Kabilee.com'da kendi sosyal ağınızı oluşturun ve yönetin, ücretsiz resim ve belge paylaşın, kendinize özel uygulamalar geliştirin ve bilgi güvenliğinizi sağlayın. www.kurumum.com alan adı altında kendi sosyal ağınıza sahip olun!

 • Toplantı Odam

  Aradığınız Toplantı Salonu Burada


  Artık ayrı ayrı web sitelerini gezerek, arama motorlarını tarayarak toplantı salonu aramak zorunda değilsiniz. Türkiye'nin tüm topantı salonları, özelliklerini karşılaştırabileceğiniz şekilde, bu sitede birleşiyor. Oteller, toplantı odası yöneticileri! Toplantı Odam'da siz de tesisinizi ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz! Toplantı Odam yalnızca toplantı salonları üzerine uzmanlaşmış dünyanın birkaç sitesinden biri.

 • Hotel Troya

  Tepebaşı'ndaki Oteliniz


 • Troya Hotel Balat

  Balat'taki Butik Oteliniz


 • Yabaani

  Özgür Otlayan Sığır Eti


  Yabaani, Özgür otlayan sığır, tüm besin ihtiyacını, insanların sağladığı yemlerle değil, özgür bir şekilde otlayarak karşılayan hayvandır. Anadolu'nun boz sığır, kara sığır gibi yerli sığır ırkları, et ve süt verimleri kültür ırklarıyla yarışamadığı için, Anadolu'nun dağlık arazilerinde serbestçe otlamaya bırakılmışlardır.